Independence.

Self-sufficiency.

Safety & Certainty.

Energy for your life.

WELCOME TO THE WORLD OF TOMMOROW

Ve světě, který byl kdysi snem, dnes je realitou. Věříme, že každý člověk má být svobodný a rozhodovat o všech aspektech svého života – kde bude žít, jak vychová své děti, kterou cestou se vydá na křižovatce. Ke svobodě patří i možnost rozhodovat se, kolik energie spotřebujete a jak budete zásobovat svůj dům, nehledě na vnější vlivy.

Proto jsme pro vás vyrobili naše moderní, funkční a krásné produkty, které vám umožňují vzít otěže života do svých rukou a řídit jej, kam budete chtít. Dáváme vám SAVEBOX – zařízení, které se stane přirozenou součástí vašeho života, a které vám poskytne absolutní nezávislost. SAVEBOX je systém pro výrobu a akumulaci elektrické energie ve vašem rodinném domě.

SAVEBOX – the unique combination of three “E’s”

EFFICIENCY

Využívání obnovitelných zdrojů inteligentním, pro vás přitom zcela jednoduchým a rychlým způsobem, který předčí i konkurenční koncepty.

ENERGY

Jdeme s dobou, a tak i naše zařízení disponují nejmodernějšími technologiemi. Všechny jednotky umožňují monitoring aktuálního stavu i historie provozu zařízení i baterie, u SAVEBOX Home je zase samozřejmostí NFC aplikace pro bezkontaktní komunikaci se smartphony či tablety.

ECOLOGY

Náš zdroj energie šetří nejen váš čas a starosti, ale především vaše okolí – prostředí, které nás všechny obklopuje, a které chceme pro budoucí generace zachovat v co možná nejpřirozenější podobě.

SAVEBOX – WHAT DOES THAT MEAN?

SAVEBOX is a device for electrical energy storage (EES), which can also be used as a mobile battery supply. When charged up, SAVEBOX can be used to power electrical appliances in the same way as from the mains supply. SAVEBOX has inputs for charging directly from the mains, from the electric generator (power station), from photovoltaic panels, and it can also be charged with wind turbine power.

Common appliances can be connected to the outlet.

SAVEBOX devices are available with capacity from 6 kWh up to 200 kWh. SAVEBOX employs state-of-the-art LiFePO4 technology. Unlike classic Pb batteries, they offer many advantages including economic benefits.

SAVEBOX CONCEPT IN SHORT

Energie – její spotřeba, ukládání, šetření, nezávislost na ní… To vše jsou palčivé otázky, které jdou ruku v ruce s tím, jak se den ode dne stáváme technologicky vyspělejší a mocnější společností. Každý z nás je čím dál častěji stavěn před otázku, jak ekologicky a zároveň efektivně spotřebovávat energii a být tak šetrnější nejen ke své peněžence, ale také ke svému okolí.

 

SAVEBOX je koncept, který na řadu těchto otázek odpovídá. Je řešením pro ty, kteří chtějí adekvátní, zodpovědným způsobem přistupovat ke spotřebě elektrické energie nejen v domácnosti, ale například i v průmyslovém provozu.

Jednotky SAVEBOX si můžete zjednodušeně představit jako „krabice“ složené z mnoha baterií (ale i spousty dalších nezbytných dílů), které plní funkci tzv. hybridního systému. Jde o unikátní LiFePo4 akumulátory, které v běžném denním provozu vydrží až 10 let. Naší standardně poskytovanou pětiletou záruku můžete samozřejmě i na tuto celou dobu rozšířit. Jejich primární funkcí je akumulace energie, která k nim přichází díky slunci, přes fotovoltaické panely umístěné např. na vašem domě nebo v blízkosti vaší továrny či  jiného provozu.