Nezávislost.

Soběstačnost.

Bezpečí a jistota.

Dáváme energii vašemu životu.

7

CO JE KONCEPT SAVEBOX?

Ukládání energie, nezávislost, soběstačnost, úspora… To jsou klíčové problémy, které musíme jako společnost řešit, pokud chceme být šetrnější nejen ke své peněžence, ale i ke svému okolí.

SAVEBOX je zařízení složené z unikátních akumulátorů, které plní funkci tzv. hybridního systému. Dokáže ukládat a efektivně hospodařit s energií získanou ze slunce, vodní nebo větrné turbíny, ale i ze sítě či generátoru. SAVEBOX je odpovědí na otázky o nezávislé, soběstačné a ekologické domácnosti. Díky produktové řadě SAVEBOX Industry najde uplatnění i v průmyslovém provozu 

JAK SAVEBOX FUNGUJE?

Jednotky SAVEBOX si můžete zjednodušeně  představit jako zařízení složené z mnoha tzv. LiFePo4 akumulátorů – baterií, které doplňujeme naší elektronikou a vytváříme chytrý hybridní systém.

Díky unikátním vlastnostem a našemu systému, který stále vyvíjíme, vydrží v běžném denním provozu více než 6 000 cyklů. To je při jednom nabíjecím cyklu denně celých 16 let! Stav akumulátorů máte neustále pod kontrolou díky mobilní aplikaci.

SAVEBOX, to je unikátní spojení tří „E“

Efektivita

Předností SAVEBOXU je využívání obnovitelných zdrojů inteligentním, jednoduchým a rychlým způsobem, který předčí i konkurenční koncepty. Všechny jednotky umožňují kompletní monitoring provozu. Samozřejmostí je i NFC aplikace, díky které zařízení komunikuje s vaším smartphonem či tabletem, proto máte vždy přehled o vaší spotřebované energii.

energie

Energie je všude kolem nás. Věděli jste, že na plochu o 2m² dopadne ročně tolik sluneční energie, že by pokryla kompletní energetické potřeby jednoho člověka? Právě teď můžete tuto energii využít i vy. Díky SAVEBOXu můžete uchovat energii na dobu, kdy ji potřebujete.

EKOLOGIE

SAVEBOX šetří nejen váš čas, starosti a peníze, ale především vaše okolí. Přírodu, která nás všechny obklopuje, chceme pro budoucí generace zachovat v co nejpřirozenější podobě. Proto je naše zařízení nízkouhlíkové, tiché a bezpečné.

SAVEBOX JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SOUČÁSTÍ VAŠÍ SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNY

 

  • SAVEBOX je unikátní zařízení svého druhu na celém trhu s ostrovními systémy

  • Akumulační jednotka slouží jako úložiště elektrické energie, ale také jako mobilní akumulátorový zdroj.

  • All-in-one řešení – nepotřebujete dokupovat žádné komponenty, SAVEBOX je ihned připraven k práci.

  • Vybrat si můžete ze tří variant mobilního zařízení ve třech velikostech – řada INDUSTRY pak nabízí volbu ze tří kapacitních verzí. Menší z nich jsou přenosná a se širokým uplatněním v průmyslu, stavebnictví, ale také při pasivních a nízkoenergetických domech či nemocnicích. Bezpečně zajistí dostatek elektrické energie pro jakékoli využití.
  • Každý SAVEBOX může být součástí stavebnice

VÍTEJTE VE SVĚTĚ ZÍTŘKA!

Ve světě, který byl kdysi snem, dnes je realitou. Věříme, že každý člověk má být svobodný a rozhodovat o všech aspektech svého života - kde bude žít, jak vychová své děti, kterou cestou se vydá na křižovatce. Ke svobodě patří i možnost rozhodovat se, kolik energie spotřebujete a jak budete zásobovat svůj dům, bez ohledu na vnější vlivy.

Proto jsme pro vás vyrobili moderní, funkční a designově krásné produkty, které vám umožňují vzít otěže života do vlastních rukou a řídit jej, kudy budete chtít. Dáváme vám SAVEBOX - zařízení, které se stane přirozenou součástí vašeho života, a které vám poskytne absolutní nezávislost. SAVEBOX je efektivní a ekologický systém pro výrobu a akumulaci elektrické energie ve vašem rodinném domě. Přesvědčte se sami.