SAVEBOX INDUSTRY

Inteligentní zařízení, velkokapacitní akumulátor, nezávislý zdroj. Produktová řada SAVEBOX Industry je ideálním řešením pro řemeslníky, dělníky, průmyslovou výrobu, stavebnictví, továrny, ale i nemocnice či jiné provozy.

Jste-li majitel či technik ve firmě, která se rozhodla využít systému SAVEBOX Industry, můžete počítat s napájením strojů či jiného zázemí po dobu několika hodin až dnů dle zvoleného typu zařízení. V naší nabídce naleznete celkem 3 kapacitní verze s výkony v rozmezí 6 až 200 kWhS, M a nejvýkonnější L. počítat s napájením strojů či jiného zázemí v délce několika hodin až dnů. Například SAVEBOX Industry L dokáže napájet elektrickou energií celý provoz rodinného domu až po dobu několika dnů

Mobilní zařízení s širokým uplatněním

Všechna zařízení jsou mobilní a menší dokonce přenosná. Jejich uplatnění je velmi široké – ocení je jak řemeslníci, jež nejsou spokojení s neekologickým a mnohdy drahým provozem dieselových agregátů, ale například i nemocnice nebo nízkoenergetické domy, větší průmyslové provozy nebo celé stavební firmy přímo v terénu.

 infografika.png (40 KB)